';

„Fotonika Twoją drogą do sukcesu”. Zapraszamy do udziału w naszym spotkaniu edukacyjnym !

rfelijak

23 kwietnia 2021 roku w godz. 9.40-11.30 odbędzie się, w formule zdalnej, spotkanie, o charakterze edukacyjnym pt.:Fotonika Twoją drogą do sukcesu. Jak zaplanować ścieżkę kariery w obszarze nowych technologii?” Organizatorem wydarzenia, skierowanego do uczniów klas ścisłych i technicznych, jest Polskie Centrum Fotoniki i Światłowodów, a patronem Klaster Fotoniki i Światłowodów.

Polskie Centrum Fotoniki i Światłowodów zaprasza uczniów klas ścisłych i technicznych oraz wszystkich zainteresowanych technologiami fotonicznymi, na spotkanie edukacyjne „Fotonika Twoją drogą do sukcesu. Jak zaplanować ścieżkę kariery w obszarze nowych technologii?”

W trakcie spotkania, o fotonicznych technologiach przyszłości opowiedzą wiodący polscy innowatorzy, a ofertę edukacyjną oraz rady dla uczniów zaprezentują przedstawiciele Uczelni Wyższych, zajmujący się w swoich badaniach rozwojem fotoniki.

Celem spotkania jest poszerzenie horyzontów młodych ludzi, którzy stoją przed ważnymi decyzjami oraz zainteresowanie uczniów zaawansowanymi technologiami fotonicznymi.

Wydarzenie odbędzie się w godz. 9.40-11.30 w aplikacji Zoom. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wejść w link: https://cutt.ly/XvRXoeu i zarejestrować się.

Organizatorem spotkania jest Polskie Centrum Fotoniki i Światłowodów, a patronem: Klaster Fotoniki i Światłowodów. Partnerzy wydarzenia to: BRIN, InPhoTech, PCFS Technology, QNA Technology, UMCS oraz Wydział Elektryczny ZUT.

Szkoły Partnerskie to: KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie, Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie, I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Technikum Łączności im. Janusza Groszkowskiego w Warszawie, Jezuickie Centrum Edukacji w Nowym Sączu, Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublinie, II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie oraz Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Sanguszki w Lubartowie.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu: centrum@pcfs.org.pl

Recommend
Share
Tagged in