';

„Innowacje napędzane światłem”. Tygodnik „Wprost” prezentuje sylwetki naszych klastrowiczów

Klaster Fotoniki

W jaki sposób wykorzystanie światła wpływa na rozwój gospodarki? Kiedy światowy rynek fotoniczny osiągnie wartość biliona dolarów? Jak rozwijają się wiodące polskie firmy z branży fotonicznej? W najnowszym wydaniu magazynu „Wprost” warto zwrócić uwagę, nie tylko na nowy ranking najbogatszych Polaków, ale również sekcję Polska fotonika, w której redakcja tygodnika przygląda się firmom z branży fotonicznej. W publikacji nie brakuje również informacji o działalności naszego Klastra.

„Wprost” to jeden z najpoczytniejszych polskich tygodników opinii. Czasopismo wydawane jest od 1982 roku, od ponad roku dystrybuowane jest w formie elektronicznej. W najnowszym wydaniu „Wprost”, w którym prezentowana jest lista 100 najbogatszych Polaków, znajduje się również sekcja Polska fotonika. W liczącej 20 stron publikacji znajdziemy interesujące informacje dotyczące rozwoju światowego rynku fotonicznego oraz aktualne wiadomości na temat polskich przedsiębiorstw działających w obszarze fotoniki – w tym sylwetki wybranych podmiotów zrzeszonych w naszym Klastrze.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” (nr 25/2021) dostępne jest na stronie: https://www.wprost.pl/tygodnik. Część tekstów z sekcji Polska fotonika dostępna jest również na stronie internetowej: https://www.wprost.pl/innowacje/10460987/innowacje-napedzane-swiatlem.html

Recommend
Share
Tagged in