';

Poznaliśmy nowych Ambasadorów Województwa Lubelskiego

Klaster Fotoniki

Przedstawiciel naszego Klastra, założyciel  grupy InPhoTech i prezes spółki InPhoTech, dr hab. inż. Tomasz Nasiłowski został nominowany w kategorii Osoba do tytułu Ambasador Województwa Lubelskiego. Co roku, na uroczystej gali  wyróżniane są wybitne osoby, firmy oraz instytucje, które wniosły istotny wkład w promowanie województwa lubelskiego w kraju i poza jego granicami. Prestiżowe nagrody przyznawane są już po raz 22.

Zarząd Województwa Lubelskiego oraz Kapituła konkursu doceniły wkład prezesa Tomasza Nasiłowskiego w rozwój wywodzącej się z Lublina unikatowej technologii światłowodowej, co pozwoliło znaleźć się w trójce nominowanych.

Tomaszowi Nasiłowskiemu gratulujemy ogromnego wyróżnienia i życzymy dalszych wybitnych osiągnięć.

Gala Ambasador Województwa Lubelskiego odbyła się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a statuetki dla najlepszych wręczał Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawarski w towarzystwie wicepremiera Jacka Sasina.  Nagrody otrzymali: w kategorii Osoba: prof. dr hab. n. med. Krzysztof Tomasiewicz, w kategorii Instytucja: Organizacja Środowiskowa AZS Województwa Lubelskiego, w kategorii Firma: Fabryka Cukierków Pszczółka. Tytuł Specjalnych Ambasadorów Województwa Lubelskiego został przyznany sportowcom uczestniczącym w tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich: Malwinie Kopron, Aleksandrze Mirosław oraz Małgorzacie Hołub-Kowalik.

 

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w osiąganiu dalszych sukcesów.

Galę Ambasadora Województwa Lubelskiego uświetnił występ zespołu Pectus.

Recommend
Share
Tagged in