';

Zapraszamy na VII Kongres Klastrów Polskich!

Klaster Fotoniki

Zapraszamy na VII Kongres Klastrów Polskich!

 

W dniach 4-5 listopada 2021 roku odbędzie VII Kongres Klastrów. Przedmiotem organizowanego w formule hybrydowej wydarzenia będzie dyskusja pod hasłem przewodnim. „Nowe programy europejskie na lata 2021-2027. Finansowanie rozwoju, innowacji i odbudowy Polski w nowej perspektywie finansowej i po kryzysie Covid-19”. Zachęcamy zarówno do uczestnictwa stacjonarnego w Szczecinie jak i śledzenia transmisji on-line. Organizatorem Kongresu jest Związek Pracodawców Klastry Polskie.

 

Klastry nie tylko budują innowacyjność przedsiębiorstw i regionów, ale zostały uznane przez Komisję Europejską za podmioty wdrażające European Green Deel w małych i średnich przedsiębiorstwach UE oraz pełnią ważną rolę we wdrażaniu praktycznych zagadnień związanych z Industry 4.0. Rok 2021 rok, to pierwszy rok perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027. Jest to więc doskonały moment do wymiany, wypracowanych już często, pomysłów oraz ostatnich możliwych korekt. Jest to dla przedsiębiorców zrzeszonych w klastrach okazja do zapoznania się z planami decydentów i możliwość ich komentowania, a także przygotowania klastrów i ich firm na nowe formy wspierania rozwoju regionalnego.

 

Więcej informacji o Kongresie oraz sposobie uczestnictwa znajduje się na stronie: VII Kongres Klastrów Polskich (klastrypolskie.pl). Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

źródło: Związek Pracodawców Klastry Polskie

Recommend
Share
Tagged in