';

Klaster w „Forbesie”!

Klaster Fotoniki

Zachęcamy do zapoznania się z majowym numerem magazynu „Forbes”. W sekcji ‘Nauka i Biznes’ sporo miejsca poświęcone jest technologiom fotonicznym oraz działalności naszego Klastra. Na łamach miesięcznika zaprezentowały się również studio start-upów Nanores oraz kancelaria patentowa Bury&Bury.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem red. Marcina Kaczmarczyka „Klastry w Polsce. Innowacje rodzą się w grupie” dotyczącym polityki klastrowej i działalności polskich klastrów. W tekście znajdziecie Państwo wiele ważnych informacji opisujących funkcjonowanie, sukcesy oraz płaszczyzny współpracy w ramach klastrów, a także wypowiedzi ekspertów, w tym przedstawicieli naszego Klastra. Artykuł „Klastry w Polsce. Innowacje rodzą się w grupie” dostępny jest również w wersji on-line, w ramach płatnej subskrypcji na stronie Forbes’a: Klastry w Polsce stały się istotnym elementem gospodarki – Biznes – Forbes.pl.

Publikację dotyczącą naszego Klastra dopełniają dwa niezwykle interesujące wywiady z przedstawicielami: firmy Nanores oraz kancelarii patentowej Bury&Bury. Dowiecie się z nich Państwo jak funkcjonuje nowoczesne studio start-upów oraz dlaczego warto zadbać o ochronę własności intelektualnej we współpracy z kancelarią patentową.

Wszystkie wymienione materiały znajdują się w majowym numerze ‘Forbes’, w sekcji ‘Nauka i Biznes’. Drukowana wersja miesięcznika dostępna jest w sprzedaży przez cały maj. Zapraszamy do lektury!

 

Recommend
Share
Tagged in